turfstekers aan schaft klnPeelneutje, kruidige likeur uit de Peel

De noeste peelwerkers die vroeger in weer en wind d’n turf staken en hunnen kouwe thee graag afwisselden met n’n stevige borrel, hebben ons geïnspireerd om deze kostelijke drank te doen herleven.  Peelneutje smaakt  naar kruiden, zoethout, citrus en  vooral naar méér !

Deze “Kruidige likeur uit de Peel”  is een lekkere, stevige, bijna zwarte likeur van 30 vol.%.

peelneutje 250Peelneutje wordt  gedistilleerd en op kruiden getrokken in  een kleine, traditionele, ambachtelijke distilleerderij en afgevuld in oudhollandse,  bruine, stenen kruiken. Stenen kruiken van 70, 50 en 20 cl. Stenen miniatuur kruikje van 4cl.

Wilt u een offerte opvragen? Gebruk dan ons contactformulier

flessen 200Zoekt u een kwaliteitsbier in een speciale botteling of in een bijzondere verpakking?

Wij leveren speciale bieren  in de standaard APO-vichy fles 33cl,  in Steini beugelflesjes 33 cl. en 75 cl. flessen met champagnekurk.

Wij verzorgen voor u iedere bier kwaliteit op een private-label. Ondergistende bieren  (pilsners),  bieren van hoge gisting met nagisting in de fles, o.a. abdij bieren, méér granen bieren en witbieren. Met zowel voor- als rugetiket.

Gecapsuleerd of met champagnekurk. Bijna alles is mogelijk!

Voor onze likeuren en distillaten hebben we samenwerking gezocht met een van de weinige nog authentieke , ambachtelijke familie-distilleerderij in Nederland. Door het gepassioneerd selecteren van kruiden en  fruitessences en het gebruik van hoogwaardige distillaten produceren  zij prachtige drankjes! Ons Peelneutje is er in goede handen!

brouwer250brouwer002 250Wanneer u meer wilt weten over het Peelneutje in de gekende stenen oudhollandse  stenen kruikjes klik dan HIER